Najčastejšie otázky a odpovede

 

Ako získam členstvo a digitálnu kartu?

Stiahnutím aplikácie, ktorá je dostupná pre IOS aj Android (ikony + preklik). Po stiahnutí aplikácie sa stačí zaregistrovať a zakúpiť členstvo. Po zakúpení sa Vám vygeneruje automaticky členská karta s jedinečným OQ kódom a odomknú sa Vám tak všetky benefity, ktoré členstvo ponúka.

 

Na akú dobu platí členstvo?

Členstvo a z neho plynúce benefity sú platné odo dňa zakúpenia členstva do 30.4 2024.

 

Čo mám robiť, ak si neviem stiahnuť a aktivovať digitálne členstvo?

Je možné požiadať o pomoc priamo nás. Stačí nás kontaktovať emailom alebo súkromnou správou na sociálnych sietach Facebook,Instagram. Mozete využiť aj možnosť osobnej návštevy v priestoroch sekretariátu na zimnom štadióne kde Vám všetko radi vysvetlíme a pomôžeme.

 

Je táto karta len digitálna?

Nie, ako člen klubu Hrdý Rys máte možnosť požiadať o plastovú kartu vo veľkosti bankomatovej karty. Plastová karta Vám však neumožní využiť niektoré benefity, ako sú newsletter či online notifikácie. Preto odporúčame nechať si poradiť a využiť primárne digitálnu formu tohto členstva.

 

Ako získam náramok, nálepku či podpísaný plagát?

Všetky predmety si môžete vyzdvihnúť priamo na zimnom štadióne vo vopred určených termínoch. O všetkom Vás budeme informovať v dostatočnom predstihu.

 

Ako funguje prednostné právo pre kúpu playoff miestenky?

Ako držiteľ karty máte možnosť prednostného zakúpenia vstupenky, respektíve miestenky na všetky domáce zápasy play-off. Stačí byť prihlásený vo vašom účte a v sekcii predaj vstupeniek (text s odkazom na podstránku) budete mať možnosť výberu a kúpi miesta o 24 hodín skôr pred oficiálnym spustením predaja lístkov. Počet vstupeniek, ktoré je možné zakúpiť, je obmedzený pre play off na  2 vstupenky a pre základnú časť na 4 vstupenky na jeden účet.

 

Ako získam 10% zľavu pri kúpe merchu?

V prípade, že máte aktivované členstvo, stačí byť prihlásený a zľava 10% sa Vám aktivuje automaticky na všetky ceny produktov. V prípade plastovej karty stačí pri nákupe jej preukázanie.

 

Čo ak mám zakupenu permanentku?

Ako jej držiteľ máte automaticky 50% zľavu na kúpu členstva Hrdý Rys. Je však potrebné nás kontaktovať emailom a členstvo vám aktivujeme po dohode osobne na zimnom štadióne počas pracovných dní od 8:00 do 14:00.